Цртичка камера, 4K цртичка камера, Earview огледало, стриминг медиуми рекордер - Tryace
  • B5N
  • t20p
  • B7
  • 1

  • 3

  • tryace2000w变压器banner(改)-郭奇松20180730

" Што ќе правиме"

Шенжен TryAce технологија копродукции, Ltd е еден од водечките производители интегрирање на R & D, производство и продажба на двојна цртичка камери, 4k цртичка камери, WiFi цртичка камери, мали цртичка камери, скриени камери цртичка, огледало камера ....
With 15 years experience in car dash camera , more than 900 skilled workers can produce 300,000 high-quality Dash cam monthly for OEM orders. supported by the strong R&D team.

Ние се постави збир на контрола на квалитетот, во моментов, ние имаме повеќе од 10 КК работници, а строго се надополнуваат ISO9001.Our производи имаат чест сертификатите за CE, FCC, CCC, ROHS, и IP68. Имаме 15 години на извозот искуство, обезбедување на услуги за зголемување на ОЕМ и ODM наредби во Америка, Европа, Северна Америка и Југоисточна Азија. И нашите трговски тим е подготвен да ви служи.

WhatsApp Online Chat !