About Us

Шенжен TryAce технологија копродукции, Ltd е еден од водечките производители интегрирање на R & D, производство и продажба на двојна цртичка камери, 4k цртичка камери, WiFi цртичка камери, мали цртичка камери, скриени камери цртичка, огледало камера ....
With 15 years experience in car dash camera , more than 900 skilled workers can produce 300,000 high-quality Dash cam monthly for OEM orders. supported by the strong R&D team.

Ние се постави збир на контрола на квалитетот, во моментов, ние имаме повеќе од 10 КК работници, а строго се надополнуваат ISO9001.Our производи имаат чест сертификатите за CE, FCC, CCC, ROHS, и IP68. Имаме 15 години на извозот искуство, обезбедување на услуги за зголемување на ОЕМ и ODM наредби во Америка, Европа, Северна Америка и Југоисточна Азија. И нашите трговски тим е подготвен да ви служи.

"Произведено заеднички за невообичаено" е менаџерски концепт со кој ние се истрае во и спроведе напред. Во исто време, тоа е цел секој TryAce лице стреми. Ние веруваме: Во фаворизира животната средина за да се формира една хармонична општество и безбедноста на Кина и со поддршка и охрабрување добиваме од десетици TryAce и лојални клиенти и секое одење на животот, ние, како свеж активист, сигурно ќе преземе целосно искористување на капитал, технологија, талент и управување, ние мора да пркосат во истражување и иновациите, нови производи, со што повеќе придонес за подобро утре на нашата земја и на безбедноста на сообраќајот во светот.


WhatsApp Online Chat !