Dash Camera, Kamera 4K Dash, Earview Mirror, Streaming Media Recorder - Tryace
  • B5N
  • t20p
  • B7
  • 1

  • 3

  • tryace2000w变压器banner(改)-郭奇松20180730

" Çfarë bëjmë ne"

Shenzhen TryAce Teknologjia Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë integrimin e R & D, prodhimin dhe shitjet e cam dyfishtë dash, 4k cam dash, wifi cam dash, cam vogël dash, cam fshehur dash, pasqyrë kamera ....
With 15 years experience in car dash camera , more than 900 skilled workers can produce 300,000 high-quality Dash cam monthly for OEM orders. supported by the strong R&D team.

Ne kemi ngritur një grup të sistemit të kontrollit të cilësisë, Aktualisht, ne kemi më shumë se 10 QC punëtorë, dhe në mënyrë rigoroze të plotësojë produktet ISO9001.Our kanë nderuar certifikatat e CE, FCC, KKK, RoHS, dhe IP68. Ne kemi 15 vjet përvojë të eksportit, ofrimin e shërbimeve për rritjen e OEM dhe ODM urdhra në Amerikë, Evropë, Amerikën e Veriut dhe Azinë Juglindore. Dhe ekipi ynë tregtar është i gatshëm për të shërbyer ju.

WhatsApp Online Chat !