About Us

Shenzhen TryAce Teknologjia Co, Ltd, është një nga prodhuesit kryesorë integrimin e R & D, prodhimin dhe shitjet e cam dyfishtë dash, 4k cam dash, wifi cam dash, cam vogël dash, cam fshehur dash, pasqyrë kamera ....
With 15 years experience in car dash camera , more than 900 skilled workers can produce 300,000 high-quality Dash cam monthly for OEM orders. supported by the strong R&D team.

Ne kemi ngritur një grup të sistemit të kontrollit të cilësisë, Aktualisht, ne kemi më shumë se 10 QC punëtorë, dhe në mënyrë rigoroze të plotësojë produktet ISO9001.Our kanë nderuar certifikatat e CE, FCC, KKK, RoHS, dhe IP68. Ne kemi 15 vjet përvojë të eksportit, ofrimin e shërbimeve për rritjen e OEM dhe ODM urdhra në Amerikë, Evropë, Amerikën e Veriut dhe Azinë Juglindore. Dhe ekipi ynë tregtar është i gatshëm për të shërbyer ju.

"Made përbashkët të pazakontë" është një nocion menaxherial ne vazhdojnë në dhe të kryejë përpara. Në të njëjtën kohë, ajo është një objektiv i çdo person TryAce ndjek. Ne besojmë: Në mjedisin e favorizuar për të formuar një shoqëri harmonike dhe një siguri Kinë dhe me mbështetjen dhe inkurajimin që ne të merrni nga dhjetra TryAce s konsumatorët besnikë dhe çdo hap të jetës, ne, si aktivist i freskët, me siguri do të përfitojnë të plotë të kryeqyteti, teknologji, talent dhe menaxhimit duhet të guximshme në eksplorimin dhe inovative e produkteve të reja, duke e bërë shumë kontribute për një të nesërme më të mirë të vendit tonë dhe sigurinë e trafikut në botë.


WhatsApp Online Chat !